zmiana-biura-ksiegowego

Pomoc w zmianie biura rachunkowego

Właściciele nowych firm często pochopnie decydują się na współpracę z biurem rachunkowym, nie sprawdzając jego kompetencji, doświadczenia czy opinii o nim. Z czasem okazuje się, że przystępne ceny nie idą w parze z wysoką jakością oferowanych usług, biuro nie wywiązuje się ze swoich obowiązków lub prowadzi księgowość w sposób nieprawidłowy.

Najczęstsze powody zmiany biura:
– nieodpowiednio prowadzona księgowość;
– powstające zaległości;
– zbyt wysokie koszty;
– brak możliwości księgowości zdalnej;
– brak wsparcia ze strony księgowych;
– utrudniony kontakt z księgową.

Jak zmienić biuro rachunkowe?

Najlepiej zgłosić się do nas. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie procedury zmiany biura rachunkowego. Chcemy, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie, więc oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich urzędowych obowiązków. Pomagamy klientom na każdym etapie zmiany: kontaktujemy się z poprzednim biurem, pomagamy rozwiązać umowę, przejmujemy wszystkie dokumenty firmy oraz zgłaszamy zmianę do odpowiednich instytucji. W dalszej kolejności poddajemy dokumenty szczegółowej analizie, weryfikujemy poprawność prowadzonych rozliczeń oraz wyprowadzamy zaległości, jeśli takowe wystąpią

DARMOWA POMOC W ZMIANIE BIURA RACHUNKOWEGO! 

Przeprowadzamy całą procedurę w imieniu Klienta!

Biuro rachunkowe Warszawa to pomoc doświadczonych specjalistów. Nasze doświadczenie daje Państwu gwarancję tego, że obowiązki wypełnione zostaną terminowo, rzetelnie oraz profesjonalnie.